Kolizja drogowa to nie koniec świata! Przynajmniej z Servator.pl…

Nie zawsze możliwe jest uniknięcie zderzenia z innym uczestnikiem ruchu. Szczególnie gdy drugi kierowca podejmuje ryzykowne decyzje, które wcześniej czy później muszą zakończyć się stłuczką. W takich sytuacjach najpierw pojawia się radość, że nie stało nam się nic złego. Jednak bardzo szybko górę wezmą emocje negatywne związane z koniecznością załatwienia wszelkich formalności związanych z kolizją drogową. Kierowcy z województw: mazowieckiego, wielkopolskiego, mazurskiego oraz łódzkiego mogą jednak oddać sprawy w ręce firmy Servator.pl.

Firma ta zajmuje się świadczeniem usług z zakresu ubezpieczeń, likwidacji szkód oraz auto-assistance. Przede wszystkim, jej misją jest jednak zapewnienie poszkodowanym kierowcom spokoju i pełnego komfortu w tej stresującej sytuacji. Pracownicy Servator.pl zajmą się również odholowaniem naszego pojazdu do serwisu naprawczego oraz zorganizowaniem auta zastępczego, tak abyśmy szybko mogli wrócić do codziennych obowiązków.

To co powinno nas najbardziej zainteresować to rzetelna weryfikacja szkód jakie odniósł nasz pojazd w celu uzyskania odpowiedniej kwoty odszkodowania. Powszechnie bowiem wiadomo, że firmy ubezpieczeniowe zaniżają wypłacone kwoty. Jeśli negocjacje z ubezpieczycielem chcemy pozostawić firmie Servator.pl, mamy dwie możliwości. Pierwsza z nich to tradycyjny sposób, w którym firma oszacuje straty i zajmie się formalnościami. Zapłatą za tę usługę będzie prowizja od uzyskanej kwoty odszkodowania. Możemy również „sprzedać” naszą szkodę firmie dzięki czemu pieniądze otrzymamy od ręki i nie będziemy musieli tracić czasu na rozprawy sądowe.

Inną bardzo przydatną usługą, którą świadczy firma, jest sprzedaż polis OC/AC/NNW. Servator.pl współpracuje z wieloma ubezpieczycielami, dzięki czemu pracownik firmy, który spotka się z nami, będzie mógł nam zaproponować najkorzystniejszą ofertę na rynku, dopasowaną do naszych indywidualnych potrzeb. Co więcej, w tym przypadku automatycznie stajemy się klientem firmy i możemy czerpać dodatkowe korzyści w postaci obsługi posprzedażowej.
Na koniec, nowość w ofercie, likwidacja szkód wyrządzonych poprzez wjechanie w dziurę na drodze. A tych, na polskich jezdniach niestety nie brakuje. Mało kto wie, ale mamy prawo ubiegać się o odszkodowanie od właściciela drogi, na której uszkodziliśmy auto. Jest to zadanie bardzo trudne i rzadko kończy się sukcesem gdy zajmie się tym sam poszkodowany. Firma Servator.pl zajmie się uzyskaniem adekwatnego odszkodowania, które pokryje koszt naprawy pojazdu.